Certifikáty

Splňujeme ta
nejpřísnější kritéria

Naše společnost si zakládá na kvalitě svých výrobků.
Všechny naše produkty splňují přísné požadavky certifikátu IFS, který zaručuje jejich bezpečnost a kvalitu. Dále nabízíme i řadu produktů s certifikátem BIO, které jsou vyrobeny z ekologicky pěstovaných surovin.

Věříme, že kvalitní potraviny jsou základem zdravého životního stylu.

cekanka left | Certifikáty
end | Certifikáty
Rectangle 105 | Certifikáty

Certifikát IFS

Naše společnost vlastní certifikát IFS, který je mezinárodním standardem pro bezpečnost a kvalitu potravin. Certifikace IFS je založena na principech HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) a dalších relevantních legislativních požadavcích.
Certifikát IFS zaručuje, že naše produkty splňují přísné požadavky na bezpečnost a kvalitu, a to v celém výrobním procesu, od příjmu surovin až po distribuci.

Rectangle 106 | Certifikáty

Certifikát BIO

Naše společnost nabízí i řadu produktů s certifikátem BIO, které jsou vyrobeny z ekologicky pěstovaných surovin. Certifikát BIO zaručuje, že produkty jsou vyrobeny v souladu s přísnými pravidly ekologického zemědělství.

Tato pravidla zahrnují zákaz používání umělých hnojiv, pesticidů a dalších chemických látek. Ekologicky pěstované suroviny jsou tak zdravější a šetrnější k životnímu prostředí.

Certifikát BIO je pro nás důležitý, protože chceme, aby naši zákazníci měli možnost vybírat si kvalitní a zdravé potraviny.

Čekanku sklízíme
s respektem k prostředí

Při sklízení našich čekankových rostlin, aktivně podporujeme udržitelné zemědělství, biologickou rozmanitost a snižujeme znečištění vody a erozi půdy.

Dodavatel využívá technologie, které zajišťují efektivní zpracování suroviny a tím zamezuje plýtvání. Zaměřil se na energetickou účinnost a snížil tak za posledních 30let spotřebu energie o 50%.

Produkt získaný z přírodních zdrojů, poskytuje krátkodobá, střednědobá a dlouhodobá dietní řešení. Čekankové ingredience pomáhají zákazníkům najít odpovědi na zdravotní problémy, kterými čelí nespočet onemocnění jako obezita, cukrovka, podpora správného hospodaření s cukrem v krvi stejně, jako zdraví trávicího traktu.

Naši dodavatelé úzce spolupracují se svými smluvními zemědělci, k řízení a udržování dlouhodobého zdraví jejich půdy a zabránit tak nad hnojením, těžbou nebo erozí půdy.

Depositphotos 693193604 XL | Certifikáty